Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Kto i w jaki sposób może pomóc rodzinie?

Stowarzyszenie im. bł. Edmunda Bojanowskiego „Dobroć” wraz z partnerami organizuje w Dębicy w dniu 7 marca br. konferencję naukową poświęconą rodzinie pod hasłem „Rodzina – jak dziś budować ją od wewnątrz i ochraniać od zewnątrz?”.
W ramach konferencji planowane są m.in.: Msza Święta w intencji rodzin, część wykładowa, na którą złożą się wykłady o małżeństwie, niepełnosprawności w rodzinie, emigracji oraz współpracy na linii społeczność lokalna – rodzina, a także sesja plakatowa.
W związku z tym stowarzyszenie zwraca się z propozycją i zaproszeniem do bezpłatnej prezentacji instytucji, szkoły, czy innego podmiotu prowadzącego różne formy pomocy rodzinie do wystawienia stoiska z ulotkami, materiałami promocyjnymi i plakatami informującymi o swej działalności. Należy żywić nadzieję, że sesja plakatowa z ich udziałem zaowocuje w przypadku rodzin, częstokroć borykających się z licznymi problemami, wzrostem świadomości w zakresie możliwości korzystania z różnorodnych, oferowanych form pomocy.
Za organizację sesji plakatowej odpowiedzialna jest s. Augustiana Rusin (Dębica, ul. Krakowska 15, tel. 14 6822290). Materiały, które mają być zaprezentowane podczas sesji plakatowej można dostarczyć do dnia 28 lutego 2015 r. na ww. adres.
źródło: Starostwo Powiatowe w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.