Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Lokalizator burz – aplikacja na telefon komórkowy i tablet

Biuro Zarządzania kryzysowego Urzędu Miejskiego w Dębicy uprzejmie informuje, że została udostępniona bezpłatna aplikacja dla mieszkańców oraz służb kryzysowych, działająca pod systemem operacyjnym Android dla telefonów komórkowych oraz tabletów, obsługującą detektor burzowy w mieście Dębica i nie tylko.
Zachęcamy do pobrania aplikacji umieszczonej pod poniższym linkiem skąd wszyscy zainteresowani mogą bezpłatnie pobrać aplikację Lokalizator Burz – StormTEC.
Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.stormtec
Uwaga: pobieranie może odbyć się jedynie przez urządzenie mobilne z Androidem.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.