Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Mieszkańcy Dębicy zatrzymani za posiadanie narkotyków

Policjanci dębickiego wydziału prewencji zatrzymali dwóch mieszkańców Dębicy. Mężczyźni mieli przy sobie narkotyki. Jeden z nich prawdopodobnie prowadził samochód pod wpływem środka odurzającego.
Policjanci prewencji patrolujący ulice miasta z piatku na sobotę, około godz. 4 rano w rejonie parku przy ulicy Krakowskiej, zatrzymali do kontroli pojazd marki Renault Clio. W pojeździe znajdowało się dwóch meżczyzn, kierowca renaulta 29-letni mieszkaniec Dębicy oraz pasażer 32-letni dębiczanin. Obaj byli bardzo nerwowi.
Podczas interwencji jeden z meżczyzn odrzucił od siebie zwiniętą skarpetkę. Po sprawdzeniu, okazało się, że w środku znajdują się 4 woreczki strunowe z zawartością roślinnego suszu oraz 12 woreczków z białym proszkiem. Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do Komendy Powiatowej Policji w Dębicy.
Od kierującego renault pobrano krew do badań, ponieważ zachowanie mężczyzny świadczyło, że może być pod wpływem środka odurzającego. Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w organizmach zatrzymanych. Za popełniony czyn grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji Dębicy.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.