Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Odpowie za bezprawne wprowadzanie do obiegu produktów leczniczych

Policjanci z pilźnieńskiego komisariatu zatrzymali na gorącym uczynku 32-letniego mieszkańca Tarnowa. Mężczyzna bezprawnie wprowadzał do obiegu produkty lecznicze.
We wtorek 24 lutego policjanci z Pilzna zatrzymali 32-letniego tarnowianina. Mężczyzna w placówce urzędu pocztowego usiłował wprowadziać do obiegu produkty farmaceutyczne. Mieszkaniec Tarnowa został zatrzymany podczas wysyłania przesyłek z zawartością tabletek na potencję. Policjanci ustalili, że zatrzymany meżczyzna nie posiada wymaganego zezwolenia na sprzedaż opisanych specyfików. Podczas interwencji funkcjonariusze zabezpieczyli przesyłki zawierające 100 tabletek na potencję. Prowadzone postępowanie wskazuje, że mężczyzna w przeszłości kilkukrotnie usiłował sprzedawać farmaceutyki bez obowiązkowego zezwolenia. Tarnowianin usłyszał już zarzuty, do których się przyznał i złożył obszerne wyjaśnienia. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozabawienia wolności do lat 2 lub kara grzywny.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Pilźnie.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.