Previous
Next
Previous
Next

Reko_Narto_Lekcje 2015

W dniach 14-21 lutego odbył się zimowy obóz dla młodzieży „Reko_narto_lekcje 2015!”. W wypoczynku organizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Tarnowskiej w Gliczarowie Górnym (k. Bukowiny Tatrzańskiej) wzięło udział ponad 30 osób z naszej diecezji i całej Polski.

Uczestnicy mieli okazję do codziennej nauki jazdy na nartach i snowboardzie na stokach Kotelnicy Białczańskiej, odpoczynku w Termach Bukovina, a także pogłębienia duchowości w trakcie rekolekcji prowadzonych m.in. przez Asystenta KSM DT – ks. dra Pawła Górskiego.
Obóz organizowany jest we współpracy z Duszpasterstwem Młodzieży Księży Sercanów.
 
 

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.