Previous
Next
Previous
Next

Otwarte Mistrzostwa Dębicy Amatorów w Tenisie Stołowym.

31 stycznia 2015 roku, Uczniowski Klub Sportowy Kępa w Dębicy, Stowarzyszenie „Dziesiątka” i Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy zorganizowali Otwarte Mistrzostwa Dębicy Amatorów w Tenisie Stołowym.
Ta cykliczna już impreza ma na celu przede wszystkim popularyzację tenisa stołowego wśród dorosłych mieszkańców Dębicy i jednocześnie wyłonienie najlepszych zawodników.
W rozgrywkach, nad którymi patronat honorowy przyjął Starosta Powiatu Dębickiego udział wzięło 72 zawodników i zawodniczek kategoriach: kobiety (open), mężczyźni (open), oldboy, weteran i samorządowiec. Ta ostatnia przyniosła zwycięstwo pracownikokm urzędu miejskiego, choć swoich sił spróbowali także starosta Andrzej Reguła i burmistrz Mariusz Szewczyk.
Nagrody zwycięzcom wręczył między innymi Mateusz Smoła – Przewodniczący Rady Powiatu Dębickiego.

fot. UKS „KĘPA”
źródło: Starostwo Powiatowe w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.