Previous
Next
Previous
Next

Szukamy domu dla energicznej Mangi

Młoda suczka w typie labradora. Zdrowa, żywiołowa, wesoła. Wymaga sporej ilości ruchu i pracy. Absolutnie nie można jej wypuścić na podwórko i czekać „aż wychowa się sama”. Potrzebuje zainteresowania i kontaktu z człowiekiem. Na smyczy jeszcze trochę ciągnie, tak więc musi dużo spacerować, aby się tego nauczyć.Trzeba wziąć pod uwagę, że labradory to bardzo energiczne psy. W zasadzie ciągłe zachowują się jak szczeniaki – chcą szaleć, bawić się i biegać.
Co bardzo ważne, przyszły opiekun musi sobie zdawać sprawę, że Manga „lubuje się” w drobiu – u wcześniejszego właściciela (wróciła niedawno a adopcji) notorycznie atakowała kaczki i kury. Podkopywała się pod ogrodzeniem, albo je przeskakiwała. Suczka za to dobrze dogadywała się z owczarkiem niemieckim, z którym mieszkała.
Warunkiem przygarnięcia Mangi jest sterylizacja, której koszty pokrywa Urząd Miejski w Dębicy. Oczywiście sunia nie zostanie wydana na łańcuch, ani na stałe do kojca. W nowym domu ma być towarzyszką rodziny. Czeka tylko na odpowiedzialnych ludzi w dębickim przytulisku w bazie ZUM-u przy ul. Ratuszowej 12, tel. 14 681 64 86.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.