Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pilzno. Wzruszające odejście na emeryturę

pilznoTo był najbardziej poruszający i wzruszający punkt IV sesji Rady Miejskiej. Podczas obrad w Domu Kultury w Pilźnie radni odwołali Grażynę Zając ze stanowiska skarbnika Gminy Pilzno. Powód? Pani Grażyna z dniem 1 marca przechodzi na zasłużoną emeryturę.
Podczas pożegnania nie zabrakło kwiatów, podziękowań oraz gromkiego „Sto lat”. Zarówno burmistrz Pilzna, jak i przedstawiciele Rady podkreślali zasługi Grażyny Zając dla lokalnego samorządu, a dotychczasowa skarbnik dziękowała za wieloletnią, harmonijną współpracę. Podczas sesji radni powołali nową skarbnik – Władysławę Czubę, wcześniej główną księgową w Miejskim Zespole Ekonomiczno-Administracyjnym Szkół i Przedszkoli w Pilźnie.
źródło. UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.