Previous
Next
Previous
Next

TIKKURILA SOLIDNYM PRACODAWCĄ ROKU 2014

Firma Tikkurila Polska SA otrzymała prestiżowy tytuł Solidny Pracodawca Roku 2014. Na uroczystej gali, która odbyła się w Kopalni Soli w Wieliczce, w imieniu firmy nagrodę odebrał Pan Wojciech Komala, Dyrektor ds. Badań, Rozwoju i Innowacji, Członek Zarządu.
Celem programu Solidny Pracodawca Roku jest wyłonienie i uhonorowanie najlepszych Pracodawców w Polsce. W gronie laureatów znalazły się podmioty gospodarcze cechujące się wzorcową polityką personalną, zaangażowaniem w kwestie CSR oraz rozwiniętą kulturą organizacyjną, które przekładają się na wysoką jakość produktów i usług świadczonych na wymagającym rynku polskim.
Wśród najważniejszych kryteriów, jakimi kierowała się kapituła konkursowa przy wyborze zwycięzców, znalazły się m.in.: przestrzeganie prawa pracy i przepisów BHP, jasna ścieżka kariery, system motywacyjny oraz polityka społecznej odpowiedzialności firmy. Dodatkowo spółka oceniana była na podstawie wywiadów środowiskowych, m.in. w lokalnych instytucjach i organizacjach biznesowych, czy rozmów przeprowadzonych z przedstawicielami środowisk lokalnych.
„Nagroda Solidny Pracodawca Roku 2014 jest ogromnym wyróżnieniem dla firmy Tikkurila Polska SA. Stanowi potwierdzenie klarowności i rzetelności działania firmy, a także jej wiarygodności. Pokazuje też drogę, jaką w ciągu ostatnich lat przebyła Tikkurila w zakresie rozwoju HR” – mówił Wojciech Komala odbierając nagrodę. “Przyjmujemy ten tytuł jako wyróżnienie dla całego zespołu Tikkurila – dodał Wojciech Komala.” Każdy sukces przedsiębiorstwa opiera się na zaangażowaniu pracowników. Firma nie będzie sprawnie funkcjonować, jeżeli pracownicy nie będą czuć się jej częścią i nie będą czuć się w firmie dobrze. Dlatego w Tikkurila rozwijamy kulturę dialogu, która owocuje udoskonalaniem procesów i rozwiązań w różnych obszarach.
Dziękuję wszystkim pracownikom dla których, a zarazem dzięki którym, Tikkurila może być Solidnym Pracodawcą” – zakończył Wojciech Komala.
Program Solidny Pracodawca Roku organizowany jest w partnerstwie z polskimi organizacjami pracodawców, m.in. Stowarzyszeniem Agencji Zatrudnienia, Pracodawcy RP czy Fundacją Wiedza bez Granic.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.