Previous
Next
Previous
Next

Poszukiwany mieszkaniec Zasowa

zasowKomenda Powiatowa Policji poszukuje 47-letniego mieszkańca Zasowa. Mężczyzna wyszedł z domu  około 8.30 rano w sobotę 24 stycznia i do tej pory nie powrócił.

Policja o zdarzeniu została poinformowana w sobotę 31 stycznia, trwają poszukiwania.  Rysopis zaginionego: wzrost około 180 cm, waga około 70 kg, sylwetka szczupła, szatyn, oczy piwne, twarz owalna, posiada wąsy. Ubrany był w ortalionową kurtke koloru fioletowo-pomarańczowego, ciemne spodnie, czarną zimową czapkę oraz czarne buty typu „gumofilce”.
Osoby, które mają informacje dotyczące opisanej osoby, proszone są kontakt z Komendą Powiatową Policji w Dębicy tel. (14) 67 06 310. 
źródło KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.