Previous
Next
Previous
Next

II Międzynarodowy Turniej Piłki Halowej 2015

SAMSUNG DIGITAL CAMERANa sali sportowej  Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie – Osiedlu, dnia 7 lutego zorganizowany został II Międzynarodowy Turniej Piłki Halowej 2015, dla chłopców z rocznika 2001 i młodszych. Turniej ten odbył się ramach współpracy Gminy Dębica z Miastem partnerskim Rudki na Ukrainie. Jest to ciąg dalszy cyklu turniejów piłki nożnej, który swoją inaugurację miał w 2008r. w Rudkach na Ukrainie. Turniej został rozegrany systemem „Każdy z każdym” co pozwoliło rozegrać 15 – meczy i wybrać wyróżniających się piłkarzy oraz trzy najlepsze zespoły. 
W rozgrywkach uczestniczyło 6 – drużyn, KS Sparta Sambor, Gimnazjum Rudki, ZS w Nagawczynie, KS Chemik Pustków I, KS Chemik Pustków II, LKS Pustków.
Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowe dyplomy, a za pierwsze trzy miejsca medale, które wręczył Zastępca Wójta Gminy Dębica – Zdzisław Siwula,  Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica Krzysztof Lipczyński, Radna Gminy Dębica Agata Wiater oraz pan Mikolay Kogut z Gimnazjum Rudki z Ukrainy.
Organizatorami byli pani Agnieszka Kania Dyrektor Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie – Osiedlu oraz nauczyciele wychowania fizycznego Wiktor Mączka i Bartosz Zołotar
I miejsce – KS Chemik Pustków II
II miejsce – KS Sparta Sambor
III miejsce – KS Chemik Pustków I
IV miejsce – ZS w Nagawczynie
V miejsce – LKS Pustków
VI miejsce – Gimnazjum Rudki
Król Strzelców – Krystian Szlachta
Bramkarz Turnieju – Taras Kozak
Najlepszy zawodnik – Kamil Mądro
Każdy uczestnik otrzymał paczki z upominkami, ponadto przedstawiciele władz Gminy Dębica, Wójt Zdzisław Siwula i Radna Agata Wiater, przekazali dary dla potrzebujących dzieci i młodzieży z miasta partnerskiego Rudki w Ukrainie. W ramach akcji „Dzieciaki Dzieciakom” organizowanej przez Klub Miłośników Zwierząt „Azorkowo”, w której wzięło udział 9 Zespołów Szkół i 2 przedszkola, zebrano łącznie ponad 1,5 tony artykułów. Zostaną one przekazane do domów dziecka funkcjonujących na Ukrainie w strefie ATO (strefa objęta działaniami wojennymi). Organizatorem tej akcji jest Radna Gminy Dębica Agata Wiater.
Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim tym, którzy wzięli udział w zbiórce.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.