Previous
Next
Previous
Next

Seniorzy smakowali pączki

tlusty1Blisko 40 osób wzięło udział w spotkaniu pt. „Wspólne pączków smakowanie”, które odbyło się w Tłusty Czwartek, 12 lutego br. w „Domu Seniora” Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy.

W spotkaniu wzięło udział około czterdziestu uczestników zajęć odbywających się w „Domu Seniora”, placówce działającej od ponad 5 lat przy ulicy Rzeszowskiej 15. We wspólnym pączków smakowaniu uczestniczyli także przedstawiciele władz miejskich: burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk oraz radni Rady Miejskiej: Katarzyna Rostowska-Machnik i Kazimierz Sak, jak również przedstawicielki Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej: Małgorzata Kędzior, dyrektor MOPS i Marzena Socha, zastępca dyrektora MOPS.

„Ku uciesze łasuchów na stole oprócz królujących pączków były ciasta i faworki oraz sałatki. Jeden z gościnnie zaproszonych seniorów przygrywał na akordeonie, a pozostali uczestnicy spotkania śpiewali biesiadne piosenki, bawili się i tradycyjnie tańczyli, zapominając o bolącym na co dzień kręgosłupie, kolanie czy też innych dolegliwościach. Było miło, wesoło i radośnie, dlatego też seniorom trudno było się rozstawać” – mówi Małgorzata Kędzior.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.