Spotkanie DKB z organizacjami pozarządowymi i grupami nieformalnymi

W dniu 12 lutego 2015 r. w budynku Starostwa Powiatowego w Dębicy w Sali Posiedzeń Rady Powiatu, odbyło się spotkanie Stowarzyszenia Dębicki Klubu Biznesu z organizacjami pozarządowymi i grupami nieformalnymi.
Podczas spotkania omawiane były zagadnienia związane z naborem wniosków w konkursie grantowym finansowanym ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu – „Akademia Aktywnych Obywateli – Podkarpackie Inicjatywy Lokalne”.
Do projektu mogą przystąpić młode organizacje pozarządowe, grupy nieformalne i grupy samopomocowe z województwa podkarpackiego, które mają szansę na pozyskanie do 5 tys. zł na realizację inicjatyw wpisujących się w sferę działalności pożytku publicznego. Pula środków, która zostanie przekazana na inicjatywy lokalne w 2015 roku wynosi ponad 500 tys. zł. Nabór trwa do 28-go lutego 2015 roku. Więcej informacji odnaleźć można na stronie internetowej: www.podkarpackie-inicjatywy-lokalne.pl.
Spotkanie poprowadził Paweł Werbowy – koordynator projektu.
źródło: Starostwo Powiatowe  w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.