Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta Dębica Mariusza Szewczyka

W najbliższą sobotę 28 lutego w Hali Sportowej KS Wisłoka, ul. Lisa 2 w Dębicy odbędzie się po raz pierwszy Turniej Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta Dębica Mariusza Szewczyka. W Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Soho Body Spirit Cup zmierzą się kobiece drużyny piłkarskie.
W zmaganiach których Gospodyniami będą drugoligowe zawodniczki DAP Girls Dębica udział weźmie dziewięć innych ekip. Będą to drużyny: Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Jagiellońskiego Kraków, Wandy Kraków, Sokoła Kolbuszowa, Bronowianki Kraków, Centrum Staszów oraz Tarnovii Tarnów, Starówki Nowy Sącz i Prądniczanki Kraków. Udział w turnieju potwierdziły także dziewczęta z pierwszoligowego słowackiego klubu Humenne.
Turniej rozpocznie się 28 lutego (sobota) o godz. 9 na hali KS Wisłoka przy ul. Lisa 2a.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.