Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Warsztaty teatralne w „Śnieżce”

warsztaty (8)W poniedziałek 9 lutego w DK „Śnieżka” miały miejsce warsztaty teatralne. Pod czujnym okiem aktora teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie – Pawła Gładysia, swój warsztat szkoliła dębicka młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Warsztaty trwały 5 godzin podczas których uczestnicy pracowali nad ciałem oraz duchem. Zajmowali się improwizacją teatralną, emisją głosu, dykcją oraz kulturą słowa, jak i tekstem – jego interpretacją, przeniesieniem do przestrzeni teatralnej.

Poza intensywnymi ćwiczeniami, każdy miał możliwość do indywidualnych konsultacji oraz wysłuchania konstruktywnej krytyki.

fot. Dominika Migoń

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.