Previous
Next
Previous
Next

Spotkanie opłatkowe Emerytów

DSC09448Członkowie Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Dębicy spotkali się, by oficjalnie złożyć sobie życzenia na ten Nowy Rok. Spotkanie opłatkowe odbyło się 4 lutego w Domu Kultury „Śnieżka”.

W towarzystwie swoich przyjaciół, członków Związku, a także księdza emeryci miło spędzili czas, rozmawiając, częstując się przygotowanym poczęstunkiem, a także uczestnicząc w przygotowanym programie artystycznym. Dla gości wystąpił Dziecięcy Teatr Fantazja działający w Domu Kultury „Śnieżka”. Mali aktorzy przygotowywani przez p. Dominikę Migoń, przy współpracy z akompaniatorem p. Piotrem Madurą pokazali swoje umiejętności aktorskie, recytatorskie i wokalne. Ola Jaskot wyrecytowała wierszyk Doroty Roztoczyńskiej „Trzęsiportek”, a Lena Czachara wiersz pt. „Zazdrośnica”. Wszyscy aktorzy zaprezentowali się w przedstawieniu „Zimowe zabawy” oraz piosence „Halo dziadku”.

fot. Anna Kulpińska

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.