Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

X Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej Służby Więziennictwa w Dębicy

27 lutego o godzinie 9.00 rano, 7 drużyn rozpoczęło rywalizację o Puchar Dyrektora Okręgowego w Rzeszowie na X Mistrzostwach w Halowej Piłce Nożnej Służby Więziennictwa pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Dębicy Mariusza Szewczyka.
To już kolejne, dziesiąte mistrzostwa piłki halowej, w której udział biorą służby więziennictwa z rejonu podkarpackiego. W tym roku o pierwsze miejsce walczy siedem drużyn, których zmagania można zobaczyć na obiektach sportowych MOSiR w Dębicy.
Drużyny to:
Zakład Karny w Dębicy
Zakład Karny w Rzeszowie
Zakład Karny w Przemyślu
Zakład Karny w Medyce
Areszt Śledczy w Sanoku
Areszt Śledczy w Nisku
Zakład Karny w Jaśle
„W imieniu burmistrza miasta Dębicy jest nam bardzo miło gościć państwa na naszych obiektach sportowych. Panuje miła, dobra atmosfera aby dzisiejszy turniej rozegrać. Mam nadzieję, że będzie to impreza cykliczna, która co roku odbywać się będzie na obiektach sportowych w Dębicy. Życzę wszystkim uczestnikom powodzenia”- powiedział Robert Mazur, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy.
Celem zawodów jest integracja funkcjonariuszy Służby Więziennej oraz popularyzowanie i upowszechnianie rekreacji ruchowej wśród funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Służby Więziennej, a także propagowanie wartości i korzyści niesionych przez sport, rywalizację fair play, tolerancję, sprawność oraz kondycję i zdrowie.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.