Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Burmistrz Mariusz Szewczyk na czacie z mieszkańcami już w najbliższy wtorek

W najbliższy wtorek 31 marca od godziny 19.00 mieszkańcy będą mogli po raz kolejny spotkać się na czacie z burmistrzem Dębicy Mariuszem Szewczykiem.
W pierwszym czacie z burmistrzem który odbył się pod koniec lutego i trwał blisko 2 godziny uczestniczyło 48 osób. „Tematyka którą podejmowali podczas czatu mieszkańcy była bardzo różnorodna. Interesowały ich m.in. plany inwestycyjne miasta na najbliższe lata oraz koncepcje funkcjonowania i rozwoju miasta. Podkreślali, też że zależy im na tym, aby miasto było czyste i zadbane”– mówi burmistrz Mariusz Szewczyk.
Czat z burmistrzem 31 marca od godz. 19.00 pod adresem :
http://czat.mariusz-szewczyk.pl/

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.