Previous
Next
Previous
Next

Dzień Teatru w CKiB

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru w dniu 26 marca o godzinie 17.30 w Domu Kultury w Pustkowie- Osiedlu odbyło się spotkanie miłośników teatru. Na początku Dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica Pan Marcin Ciszek powitał wszystkich przybyłych gości. Następnie młodzi aktorzy przybliżyli historię obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru. W pierwszej części spotkania widzowie mieli okazję zapoznać się z adaptacją książki Antoine’a de Saint-Exupéry’ego „Mały Książę” przygotowaną przez kabaret „ŻABA” działający przy CKiB pod przewodnictwem Pani Doroty Bielatowicz. Ciekawym akcentem był występ „aktorów” z widowni którzy przedstawili bajkę Ignacego Krasickiego pt: „Przyjaciele”. W drugiej części spotkania Kabaret „ŻABA” rozbawił widzów prezentując program satyryczno-rozrywkowy pt: „On i Ona”. Na scenie królowały skecze, monologi, scenki rodzajowe i humoreski poświęcone różnym aspektom życia i relacji damsko – męskich. Na zakończenie Dyrektor Centrum Kultury i Bibliotek podziękował widzom za przybycie, a młodym wykonawcom za wspaniałą grę aktorską. Korzystając z okazji skierował serdeczne życzenia do wszystkich pań z okazji niedawno minionego Dnia Kobiet.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.