Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dzień Otwarty w Urzędzie Skarbowym w Dębicy

W dniu 19 marca 2015r. (w czwartek) Urząd Skarbowy w Dębicy zaprasza Osoby z Niepełną Sprawnością oraz Ich Opiekunów na DZIEŃ OTWARTY w godzinach pracy urzędu od 7.30 do 18.00.
W ramach Dnia Otwartego, wszyscy zainteresowani będą mogli skorzystać z dodatkowej pomocy w rozliczaniu zeznań rocznych za 2014 r. Uruchomione zostaną specjalne stanowiska obsługi, a pracownicy udzielą niezbędnych rad i wskazówek oraz pomogą przesłać PIT przez Internet. O godzinie 11.00 oraz 15.30 tego dnia będzie wyświetlona prezentacja, podczas której szczegółowo objaśnimy wszystkim zainteresowanym „Jak skorzystać z ulgi rehabilitacyjnej”.
„Dzień Otwarty dla Osób Z Niepełną Sprawnością oraz Ich Opiekunów” jest organizowany przez Urząd Skarbowy w Dębicy w oparciu o wieloletnie doświadczenie we współpracy
z organizacjami zrzeszającymi osoby z niepełną sprawnością.
Ideą przewodnią tego dnia – jest likwidacja barier i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu tych osób. Warunki lokalowe urzędu oraz specjalnie wykwalifikowana kadra pozwalają na obsługę osób niepełnosprawnych i z tej strony nie ma żadnych przeciwwskazań, aby osoby te w sposób niezależny i samodzielny kontaktowały się z Urzędem.
ZAPRASZAMY !!
źródło: Urząd Skarbowy w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.