Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Inwestycje w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Dębicy

„W roku 2014 zakończono remont Domu Sportu, który wyniósł około 2 mln złotych. W najbliższym czasie chcielibyśmy przeprowadzić kilka inwestycji remontowych na obiektach sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy” – mówi dyrektor MOSiR-u Robert Mazur.
W ramach prowadzonych w ostatnich kilkunastu miesiącach prac modernizacyjnych został wymieniony w Domu Sportu dach wraz z dociepleniem oraz okna. Ocieplono także ściany zewnętrzne budynku, wymieniono centralne ogrzewanie oraz zainstalowano 6 solarów, które pozwolą na podgrzewanie wody w szatniach. To nie wszystkie zmiany, których dokonano. Wyremontowana została kompleksowo łazienka przy sali sportów walki. Ponadto część pieniędzy przeznaczono na bieżące naprawy, a także wstawiono nowe siatki zabezpieczające okna na halach.
„W najbliższym czasie chcielibyśmy przeprowadzić remont instalacji chłodniczej lodowiska wraz z jego klimatyzacją, wentylacją oraz remontem dachu lodowiska. Koszt tej inwestycji szacowany jest na ok. 2 mln złotych. Na ulicy Piłsudskiego chcemy zbudować natomiast profesjonalny stadion lekkoatletyczny z tartanem, rzutnią do oszczepu, kuli czy dysku, na który potrzeba większej kwoty, którą stanowi 5 mln złotych” – dodaje dyrektor Robert Mazur.
Oprócz tego w planach jest stworzenie kontenerowego zaplecza socjalno technicznego przy Euro Boisku, znajdującym się przy ulicy Kraszewskiego, którego koszt wyniósłby 100 tysięcy złotych, a także remont starej części basenowej, w tym między innymi wymiana posadzek w szatniach.
Zmiany zostaną przeprowadzone także na stadionie sportowym przy ulicy Kościuszki, gdzie już wiosną zamontowane zostaną nowe krzesełka na trybunach. Projekt zmian wraz z kosztorysem został już przygotowany, dodaje Robert Mazur, czekamy na decyzję. Jeżeli będzie możliwość pozyskania środków zewnętrznych na pewno spróbujemy je zdobyć.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.