Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

IX Halowy Turniej Piłki Nożnej Klubów Sportowych

W dniu 7 marca br. na hali sportowej Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Pustkowie – Osiedlu, odbył się IX Halowy Turniej Piłki Nożnej Klubów Sportowych o puchar Wójta Gminy Dębica oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica. W turnieju udział wzięło 8 reprezentacji klubów sportowych z terenu gminy Dębica, podzielone na dwie grupy, w których mecze odbywały się systemem każdy z każdym. Po rozegraniu meczy grupowych nastąpił czas na mecze w fazie półfinałowej i finałowej.
W meczu o III miejsce LKS „Paszczyniak” Paszczyna pokonał drużynę LKS Stasiówka 6:3, natomiast w meczu finałowym w regulaminowym czasie gry KS „CHEMIK” Pustków – Osiedle zremisował z drużyną LKS Pustków 2:2, i do wyłonieniu zwycięzcy turnieju potrzebne były rzuty karne w których lepsza okazała się drużyna z Pustkowa – Osiedla pokonując drużynę z Pustkowa 3:2.
Klasyfikacja końcowa turnieju:
I miejsce – KS „CHEMIK” Pustków – Osiedle
II miejsce – LKS PUSTKÓW
III miejsce – LKS „PASZCZYNIAK” Paszczyna
IV miejsce – LKS Stasiówka
V miejsce – LKS „BODZOS” Podgrodzie
VI miejsce – MULKS Pustynia
VII miejsce – LKS Brzeźnica
VIII miejsce – LKS „BASZTA” Zawada
Najlepszym bramkarzem turnieju został Mateusz Świętoń z LKS „PASZCZYNIAK” Paszczyna
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Adam Żarnowski z KS „CHEMIK” Pustków – Osiedle
Królem strzelców turnieju został Nowak Kamil z LKS Pustków zdobywca 10 bramek.
Na zakończenie turnieju Z-ca Wójt Gminy Dębica Zdzisław Siwula, Przewodniczący Rady Gminy Piotr Żybura oraz Z-ca Dyrektora Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica wręczyli wszystkim drużynom sprzęt sportowy, natomiast zdobywcą I – III miejsca pamiątkowe puchary. W klasyfikacji na najlepszego bramkarza, zawodnika i króla strzelców zostały wręczone pamiątkowe statuetki wraz ze sprzętem sportowym.

źródło: Urząd Gminy  w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.