Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Strażnicy miejscy zatrzymali sprawcę kradzieży

27 lutego podczas pełnienia służby patrolowej na ulicy Głowackiego funkcjonariusze Straży Miejskiej w Dębicy w bezpośrednim pościgu zatrzymali sprawcę kradzieży roweru.
Około godziny 18.30 funkcjonariuszy patrolujących ulicę Głowackiego na wysokości dworca PKS zatrzymał mężczyzna informując, że przed momentem sprzed sklepu Jubilatka w którym robił zakupy został skradziony mu rower. Strażnicy Miejscy wsiedli razem z poszkodowanym mężczyzną do samochodu którym funkcjonariusze patrolowali ulicę i udali się we wskazanym przez poszkodowanego kierunku. Po kilu minutach zauważyli jadącego po chodniku ul. Kościuszki w kierunku skrzyżowania z ul. Słoneczną mężczyznę, którego strażnicy miejscy ujęli w bezpośredni pościgu. Po wylegitymowaniu okazało się, że sprawcą kradzieży jest 38 letni mieszkaniec Korzeniowa. Na miejsce zdarzenia wezwano patrol policji który obu mężczyzn zabrał na komendę. Sprawca kradzieży roweru był najprawdopodobniej pod wpływem alkoholu.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.