Previous
Next
Previous
Next

IX Powiatowy Konkurs na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową oraz Kiermasz Wielkanocny

Starostwo Powiatowe w Dębicy zaprasza mieszkańców powiatu dębickiego na IX Powiatowy Konkurs na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy, który odbędzie się tradycyjnie Niedzielę Palmową 29 marca 2015 r w hali sportowej Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy.

Oprócz konkursu mieszkańcy będą mogli wziąć udział w kiermaszu podczas którego można będzie zakupić piękne stroiki na Wielkanocny stół jak również zdegustować świąteczne potrawy i zakupić tradycyjne wielkanocne wypieki, przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Powiatu Dębickiego jak również wystawców indywidualnych.

Serdecznie zapraszamy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.