Previous
Next
Previous
Next

Nie żyje Józef Nosal

jozef-nosalZ głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarł Pan Józef Nosal.Wieloletni Redaktor i Wydawca Wiadomości Brzosteckich. Założyciel i administrator strony internetowej Gminy Brzostek. Perfekcjonista, wspaniały człowiek, którego będzie nam brakowało. W dniu 17 marca 2015 r. (wtorek) po Mszy świętej o godzinie 17:00 odprawiony zostanie różaniec za duszę śp. Józefa Nosala.  Msza święta pogrzebowa śp. Józefa Nosala odbędzie się 18 marca 2015 r. (środa) o godzinie 14:00 w Kościele Parafialnym pw. Podwyższenia Krzyża Świetego w Brzostku. Wyprowadzenie zwłok z kaplicy na cmentarzu o godzinie 13:30.
źródło. www.brzostek.pl
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.