Previous
Next
Previous
Next

OMEGA PILZNO – kolejny mocny partner UKH Dębica

DSCN1527Sezon 2014/2015 dobiega końca, ale Zarząd UKH Dębica nie spoczywa na laurach. Po bieżącej analizie sportowych poczynań drużyny seniorskiej, Zarząd postanowił wzmocnić obsadę bramkarską o nowego zawodnika. Trwające kilka tygodni negocjacje, przyniosły efekt w postaci nowego bramkarza.  Z Legii Warszawa dołączył do nas pochodzący z Gdańska ceniony i znany w środowisku hokejowym – Bartosz Maza. W swojej karierze występował do tej pory w klubach ekstraklasowych w Gdańsku, Sanoku i Krynicy oraz w pierwszoligowych Katowicach i Warszawie, jest absolwentem Szkoły Mistrzostwa
Sportowego w Sosnowcu. Na swoim koncie ma nie tylko duże doświadczenie zawodnicze , Bartek jest również trenerem bramkarzy dzięki czemu dębicki Klub zyskuje podwójnie. „Współpracujemy z Mazą ponad dwa miesiące i już zyskujemy pozytywne sygnały, zarówno od szkolących się pod jego wymagającym okiem młodych adeptów , trenera pierwszej drużyny Arkadiusza Burnata i drużyny seniorów dębickich, ze strony której został bardzo pozytywnie przyjęty” – mówi Marcin Hadowski prezes Zarządu UKH Dębica. Współpraca z tej klasy zawodnikiem nie byłaby jednak możliwa gdyby nie pomoc finansowa firmy Omega Pilzno, która dofinansowała pobyt nowego trenera w ramach projektu „Bramkarz hokeja na lodzie”. Firma Omega Pilzno jest kolejnym dużym sponsorem z naszego regionu, dzięki któremu dębiccy hokeiści umacniają swoją pozycję na hokejowej mapie Polski.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.