Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Przemysław Wojtys nie musi obawiać się zwolnienia – zapewnia starosta Andrzej Reguła

wojtys-okDyrektor dębickiego szpitala Przemysław Wojtys nie musi obwiać się zwolnienia – zapewnia starosta Andrzej Reguła. -Co prawda nie brak krytycznych uwag na temat funkcjonowania szpitala, ale prawie nigdzie w Polsce szpitale nie są chwalone za swoją działalność.
Kilka tygodni temu pojawiła się niepotwierdzona informacja o propozycji powrotu do Dębicy byłego dyrektora szpitala w Dębicy Artura Puszko. Z naszych informacji wynika, że dyrektor Puszko bardzo dobrze czuje się w Nowym Sączu, gdzie też jest dyrektorem szpitala i do Dębicy wracać nie zamierza. Gdyby zamierzał los Przemysława Wojtysa byłby zagrożony.
-Przemysław Wojtys póki co może spać spokojnie, chociaż były naciski aby zwolnić go ze stanowiska -mówi starosta Andrzej Reguła. Wciąż spotykam się z krytycznymi uwagami na temat funkcjonowania dębickiego szpitala, ale to zjawisko bardzo powszechne w kraju. Trudno znaleźć taką placówkę o której nie słyszy się krytycznych uwag. Dlatego też przyglądam się temu uważnie i daje obecnemu dyrektorowi  szansę. Póki co Przemysław Wojtys może spać spokojnie.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.