Previous
Next
Previous
Next

Pstrokaty Kuzyn szuka domu na zawsze – tylko poważne oferty!

Niepoważnych ludzi spotkał już na swojej drodze. Nie wiedzieć czemu oddali go niedługo po adopcji. Takim „opiekunom” już dziękujemy. Kuzyn czeka tylko na poważne oferty:)
Idealny kompan spacerów i wieczorów na kanapie – Kuzyn. Dorosły, niewielki (sięga do łydki osoby dorosłej), o pięknym umaszczeniu. Kuzyn jest wesoły, energiczny i charakterny, ale w granicach normy:). Zawsze chętny na spacer i dobrze odnajduje się w towarzystwie innych psów (uwielbia suczki), chociaż co niektórym potrafi pokazać zęby. Szkoda, że do tej pory nikogo tak naprawdę nie ujął za serce. Czeka na uśmiech losu w dębickim przytulisku. Został już wykastrowany, więc powinien trzymać się domu i nie szukać wrażeń. Kontakt w sprawie adopcji Kuzyna – Azyl w bazie ZUM-u przy ul. Ratuszowej 12, tel. 14 681 64 86.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.