Previous
Next
Previous
Next

Relacja z Dnia Otwartego dla Osób z Niepełną Sprawnością w Urzędzie Skarbowym w Dębicy

W dniu 19 marca 2015r. Urząd Skarbowy w Dębicy otworzył swoje podwoje dla Osób z Niepełną Sprawnością i ich Opiekunów.  Zainteresowani chętnie korzystali z dodatkowej pomocy w rozliczaniu zeznań rocznych za 2014 r., na specjalnie przygotowanych dodatkowych stanowiskach zlokalizowanych na Sali Konferencyjnej.
Wielu z nich rozwiało swoje wątpliwości, w szczególności związane z odliczeniem wydatków w ramach ulgi rehabilitacyjnej. Podczas tego dnia wyświetlono prezentację pod tytułem „Jak skorzystać z ulgi rehabilitacyjnej” oraz udostępniono broszurę zredagowaną przez naszych specjalistów pt. „Ulga rehabilitacyjna” .
Organizatorzy udostępniali w tym dniu „Informator dla Osób Niepełnosprawnych”, w którym zostały opisane wdrożone procedury i usprawnienia mające na celu ułatwienie załatwiania spraw w Urzędzie przez osoby niepełnosprawne.
„Dzień Otwarty dla Osób Niepełnosprawnych” był zorganizowany przez Urząd Skarbowy w Dębicy po raz drugi, a osoby odwiedzające urząd pozytywnie oceniły jego organizację.

źródło: Urząd Skarbowy w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.