Previous
Next
Previous
Next

Tragiczny wypadek w Łękach Dolnych

Jedna osoba nie żyje, druga jest ciężko ranna – to bilans wypadku, do którego doszło dziś rano w Łękach Dolnych.
Do wypadku doszło dziś okolo godziny 5 w Łękach Dolnych w powiecie dębickim. Jak wstępnie ustalili policjanci z Dębicy, kierowca forda escorta na zakręcie stracił panowanie nad samochodem. Ford zjechał z drogi i uderzył w słup.
Na miejscu zginął 23-letni mężczyzna, 28-letni człowiek w stanie krytycznym trafił do szpitala w Tarnowie,
Policjanci ustalają przyczynę wypadku oraz kto kierował fordem.

 
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.