Previous
Next
Previous
Next

Warzywa i owoce dla mieszkańców Dębicy i powiatu dębickiego

bank żywnościBurmistrz Miasta Dębicy zaprasza wszystkich mieszkańców miasta oraz powiatu dębickiego do odbioru warzyw i owoców w ramach akcji zorganizowanej przez Bank Żywności w Tarnobrzegu i Urząd Miejski w Dębicy.
Wydawanie owoców i warzyw będzie miało miejsce 19 marca (czwartek) od godz. 14.00 obok stadionu przy ul. Akademickiej w Dębicy .

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.