Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Jabłka dla dębickich dzieci

20150317_101326W poniedziałek 16 marca ponad pięć ton darmowych jabłek trafiło do uczniów miejskich szkół podstawowych, gimnazjów oraz wychowanków przedszkoli i żłobka.
Dzięki zaangażowaniu władz miasta i pracowników Urzędu Miejskiego nawiązana została współpraca z Bankiem Żywności w Tarnobrzegu, w ramach której przekazano dębickim dzieciom dorodne owoce pochodzące od sadowników zrzeszonych w Stowarzyszeniu „Sandomierski Owoc”. Każde przedszkole miejskie i żłobek otrzymały po 100 kg jabłek, a szkoły i gimnazja od 90 do 700 kg.
Dystrybucję owoców do placówek zorganizowali i przeprowadzili pracownicy Miejskiego Zarządu Oświaty. W ramach podjętej współpracy przewidziane są kolejne dostawy darmowych owoców do naszego miasta.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.