Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Z prezentami dla chorych dzieci

IMG_9249Dziś oddział dziecięcy dębickiego Szpitala odwiedziła grupa młodzieży ze szkolnego koła Caritas wraz z ich opiekunem ks. Stanisławem Kołodziejem. Chorym dzieciakom przynieśli upominki, aby chociaż w części pomóc im w trudnych czasie choroby.
– Dzień Chorego miał miejsce kilka tygodni temu, ale uważamy, że również czas przedświąteczny to dobra okazja dla wręczenia upominków maluchom – mówili uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Dębicy, którzy odwiedzili chore dzieci w szpitalu. Mamy nadzieję, że chociaż na chwilę udało nam się wywołać uśmiech na ich twarzach.
Uśmiechów było sporo bo i prezenty dla maluchów były piękne. Ukochane przez dzieci pluszaki – przytulaki, słodycze i soki sprawiły wiele radości podopiecznym oddziału dziecięcego dębickiego  Szpitala. Prezenty ufundowała Tarnowska Caritas i Carrefour. Ich przekazaniem zajęli się uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas Działającego przy Zespole Szkół nr 1 w Dębicy.
 
 

 
 
 
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.