Previous
Next
Previous
Next

Dyscyplinarka dla pracownicy dębickiego starostwa – materiał RDN Małopolska

RDNmlpskaZ powodu nadużyć finansowych starosta zwolnił dyscyplinarnie pracownicę wydziału geodezji. Cała sprawa ujrzała światło dziennie, kiedy w wydziale przeprowadzono wewnętrzną kontrolę. – wyjaśnia wicestarosta Mateusz Pasek.
Trzy nieprawidłowości zostały juz potwierdzone. Jeśli chodzi o konkretne kwoty, to dopiero to analizujemy. Nie wiemy także ile ten proceder trwał. Póki co analizowaliśmy listopad, grudzień ubiegłego roku i styczeń tego roku. Jak dodaje Pasek wciąż w wydziale prowadzona jest kontrola i nie wyklucza, że w fałszowaniu dokumentów zamieszane są inne osoby. Cała sprawa została juz zgłoszona do prokuratury. 48-latce grozi do 8 lat więzienia. W najbliższych miesiącach takim kontrolom wewnętrznym poddane zostaną kolejne powiatowe wydziały.
całość materiału można znaleźć tutaj
http://www.rdn.pl/index.php/wiadomosci/debica/10727-dyscyplinarka-dla-pracownicy-debickiego-starostwa

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.