Previous
Next
Previous
Next

aW  Miejskim Przedszkolu nr 8 odbyły się zajęcia z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci, który obchodzony jest 2 kwietnia od 1967 roku oraz z okazji 210. rocznicy urodzin najsławniejszego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena. Zajęcia zorganizował Oddział dla dzieci MiPBP. Nawstępie pani bibliotekarka w kilku zdaniach przybliżyła dzieciakom postać tego wielkiego pisarza, przedszkolaki wymieniały znane baśnie H. Ch. Andersena , następnie był quiz sprawdzający wiedzę na temat baśni Andersena. Był pokaz książek tych starych oraz nowych, rozkładanych, z przyciskami naśladującymi odgłosy zwierząt, było dużo śmiechu, przedszkolaki opowiadały o swoich ulubionych książkach a na zakończenie posłuchały baśni zatytułowanej „Świniopas” a także zabawnych opowiadań Renaty Piątkowskiej.
źródło MPB Dębica.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.