Previous
Next
Previous
Next

Pijany kierowca spowodował kolizję

autoWczoraj policjanci dębickiego Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali sprawcę kolizji na ulicy Fredry w Dębicy. Mężczyzna odjechał fordem fiesta po tym, jak uszkodził inny pojazd. Okazało się, że był pijany. Miał 1,7 promila alkoholu w organizmie. 
Zgłoszenie o kolizji dyżurny Policji w Dębicy otrzymał około godz.16. Na ul. Fredry kierowca forda fiesty uszkodził inny pojazd i odjechał. Patrole pełniące służbę na ulicach miasta zlokalizowały wskazany pojazd. Funkcjonariusze zatrzymali sprawcę kolizji w Zawadzie, jego samochód miał uszkodzone opony. Jak się okazało, kierowca forda fiesty był pijany. Badanie trzeźwości wykazało u 59-letniego mieszkańca Dębicy 1,7 promila alkoholu w organizmie.
Mieszkaniec Dębicy odpowie za spowodowanie kolizji oraz jazdę pod wpływem alkoholu. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Źródło. KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.