Previous
Next
Previous
Next

Agnieszka Górska będzie reprezentować Dębicę w Słupsku

agorska_monodram24 kwietnia br. Agnieszka Górska, reprezentująca MOK w Dębicy, zwyciężyła w wojewódzkich eliminacjach 60. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, odbywających się w Centrum Kulturalnym w Przemyślu. Tym samym została nominowana do reprezentowania województwa podkarpackiego w spotkaniach finałowych w Słupsku, które odbędą się w dniach 4-6 czerwca. Dębiczanka wystąpiła w kategorii Turniej Teatrów Jednego Aktora, gdzie przedstawiła monodram pt. „Niebieski ptak” stworzony na podstawie poezji i prozy Haliny Poświatowskiej. Agnieszkę do konkursu przygotowała Dominika Migoń, instruktor MOK.

fot. Anna Kulpińska

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.