Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

V Motomajówka w Dębicy

V MotomajówkaMszą św. o godz. 11.30 w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy – Latoszynie (ul. Orla 47) rozpocznie się w niedzielę 17 maja Zlot Motocyklistów – V Motomajówka w Dębicy. Patronat nad imprezą objął burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.
Z Motomajówką połączony będzie Piknik Parafialny, który rozpocznie się po mszy św. ok. godz. 12.30. Podczas pikniku wystąpią m.in. kapela góralska „Inacy” z Grywałdu, zaprezentuje się zespół muzyczny „Gospel Good Way” z Dębicy oraz będzie miała miejsce prezentacja artystyczna dzieci i młodzieży z parafii NSPJ.
Na godzinę 14.00 zaplanowane zostało rozpoczęcie Parady Motocyklowej i przejazd trasą: ul. Orla – Krakowska – 1 Maja – Straszęcin – Żyraków – Bobrowa – Pustków – Brzeźnica – Pustynia – ul. Sandomierska – Krakowska – Plac Solidarności – ul. Krakowska – Orla – Kościół NSPJ.
Podczas Pikniku Parafialnego odbędą się także: Biegomajówka – konkurs biegów ulicznych dla dzieci i młodzieży z terenu parafii , animacje i zabawy dla dzieci z Kulkolandem oraz gry i zabawy pod hasłem „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” . Na godz. 20.00 zaplanowano podsumowanie Akcji Cegiełka – „Mój Dar Serca” oraz przyznanie i wręczenie nagród.
V Motomajówkę którą zakończy występ zespołu „Nazwa Własna” z ZS nr 2 im. Kwiatkowskiego w Dębicy patronatem medialnym objęli: RDN Małopolska, portal ziemiadebicka.pl, Gość Niedzielny, oraz PTVR Dębica.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.