Previous
Next
Previous
Next

Dębickie Dyktando 2015 rozstrzygnięte

Znane są już wyniki Miejskiego Konkursu Ortograficznego Dębickie Dyktando 2015, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 2 w Dębicy i Miejski Zarząd Oświaty w Dębicy.
Dyktando zostało ocenione w czterech kategoriach: uczniowie szkół podstawowych, uczniowie gimnazjów, nauczyciele i pozostali uczestnicy.
Wyniki:
Szkoły podstawowe:
I m. – Zuzanna Grecka – SP nr 3
II m. – Mieszko Miś – SP nr 2
III m. – Katarzyna Kądzielawa – SP nr 12
Gimnazja:
I m. – Jan Stępień – MG nr 1
II m. – Izabela Czuchra – MG nr 3
III m. – Natalia Uszko – MG nr 1
Nauczyciele:
I m. – Monika Szymańska – SP nr 3
II m. – Anna Krzyżak – MG nr 2
III m. – Dorota Batko – SP nr 9
Pozostałe osoby dorosłe:
I m. – Joanna Kisiel
II m. – Edyta Babicz
III m. – Maria Kostyra
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy zdobywców wyróżnionych miejsc, jak również wszystkich pozostałych uczestników Konkursu na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się  20 kwietnia 2015r. (poniedziałek) o godz. 13 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Dębicy.
 
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.