Previous
Next
Previous
Next

Wesele Figara

Tradycyjnie z okazji święta 3 Maja odbędzie się premiera nowej opery w wykonaniu dębickich artystów. W tym roku na deskach Domu Kultury „Mors” zostanie wystawione „Wesele Figara” Wolfganga Amadeusza Mozarta, opera w czterech aktach, w polskiej wersji językowej, do której  libretto napisał Lorenzo da Ponte. Spektakl rozpocznie się o godz.18.00, wstęp za zaproszeniami.
Wykonawcy:  Alicja Płonka, Karolina Pawula, Katarzyna Plewniak, Sylwia Wojnar, Barbara Kucera, Paweł Trojak, Leopold Stawarz, Maciej Gorczyczyński, Maciej Kucera, Józef Wilczyński, Tomasz Furman, Jan Maślanka, z towarzyszeniem orkiestry i chóru.
Kierownictwo muzyczne: Paweł Adamek
Reżyseria i projekt scenografii: Jakub Bulzak
Scenografia: Wacław Jałowiec
Choreografia: Elżbieta Bodziany
Światło: Zdzisław Worek
Kostiumy: Irena Lewicka
Opera zostanie wystawiona jeszcze czterokrotnie, kolejne spektakle odbędą się 9, 10, 16 i 17 maja, o godz.18.00. Wstęp za zaproszeniami dostępnymi w domach kultury „Mors” i „Śnieżka”. Przed spektaklami będzie możliwość złożenia dobrowolnej kwoty na inicjatywy artystyczne Dębickiego Towarzystwa Muzyczno-Śpiewaczego.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.