Previous
Next
Previous
Next

Gminne zawody w pływaniu klas II „ JUŻ PŁYWAM” na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu

zawodyNa Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu, odbyły się już kolejne Gminne Zawody w Pływaniu klas II z terenu Gminy Dębica pn. „JUŻ PŁYWAM”. Zawody zorganizowane były przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica. W zawodach udział wzięło 30 zawodników z 8 szkół z terenu gminy. Zawody podzielone były na dwie grupy: dziewcząt i chłopców.

Na zakończenie najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz medale za zajęcie miejsc I – III, pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe certyfikaty za udział w zawodach.

Były to kolejne zawody organizowane dla szkół z terenu naszej gminy na Kompleksie Basenów „NEMO” w Pustkowie-Osiedlu.

Zawody przebiegały w przyjaznej atmosferze dostarczając uczestnikom wielu powodów do radości.

 
Klasyfikacja końcowa dziewcząt
I miejsce – Milena Mroczka – Zespół Szkół Pustynia
II miejsce – Zuzanna Lech – Zespół Szkół Podgrodzie
III miejsce – Weronika Ochab – Zespół Szkół Pustków
IV miejsce – Natalia Kulas _ Zespół Szkół Pustków
 
Klasyfikacja końcowa chłopców
I miejsce – Szymon Ślazyk – Zespół Szkół Podgrodzie
II miejsce – Daniel Jakson – Zespół Szkół Pustynia
III miejsce – Jakub Guziec – Zespół Szkół Pustków-Osiedle
IV miejsce – Oskar Bieś – Zespół Szkół Pustków-Osiedle
 
Wszystkim uczestnikom gratulujemy 🙂

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.