Previous
Next
Previous
Next

NAGRODA MIESIĄCA MARCA WYLOSOWANA – SZCZĘŚLIWY NUMER TO: 44149

W okresie od 1 do 31 marca osoby korzystające z Kompleksu Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu kupując bilety wstępu otrzymywały numerowane kupony, które wzięły udział w losowaniu „Nagrody Miesiąca”. Do losowania dopuszczono kupony ponumerowane od numeru 42033 do 44963, z czego szczęśliwym okazał się kupon z numerem 44149.
Nagrodę suszarkę do włosów z prostownicą firmy EXIDO ufundował  Pan Mateusza Smołę – Radnego Powiatu Dębickiego.
Nagroda dla szczęśliwego posiadacza kuponu z numerem 44149 do odbioru w budynku Kompleksu Basenów „NEMO” w Pustkowie – Osiedlu.
Nagrodą miesiąca kwietnia jest suszarka do włosów z jonizacją powietrza firmy WELLA PROFESSIONALS ufundowana przez Pana Aleksandra
Regułę – Radnego Powiatu Dębickiego.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.