Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Jan Borek wygrał konkurs na dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury

Borek JanJan Borek ostatecznie został zwycięzcą w konkursie na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury. Zastąpi on na tym stanowisku odwołaną kilka tygodni temu Elżbietę Kęsik.
„Komisja konkursowa postanowiła wskazać kandydaturę Pana Jana Borka na stanowisko Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy. Spośród osób ubiegających się o wybór na w/w stanowisko Dyrektora MOK, Pan Jan Borek najlepiej zaprezentował i udokumentował wymaganą wiedzę w zakresie niezbędnym do realizacji zadań i czynności przypisanych do tego stanowiska pracy. Wiedza nt. funkcjonowania jednostki samorządowej jaką jest Miejski Ośrodek Kultury, bardzo dobra znajomość lokalnego środowiska, identyfikacja problemów stojących przed dębickim MOK oraz propozycje ich rozwiązania przedstawione przez Pana Jana Borka dają gwarancję profesjonalnego zarządzania przez Kandydata w/w jednostką. Także ocena predyspozycji interpersonalnych prezentowanych przez Kandydata są atutami przekonującymi Komisję konkursową do rekomendowania Pana Jana Borka na stanowisko Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy” – czytamy w uzasadnieniu wyników konkursu, które kilka godzin temu zostało zamieszczone na stronie Urzędu Miejskiego w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.