Previous
Next
Previous
Next

II LO w Dębicy. Kolejni absolwenci opuszczają szkolne mury

Swoich podopiecznych żegna Bogusława Król Olechowska
Swoich podopiecznych żegna Bogusława Król Olechowska

Kilka dni temu w II LO w Dębicy miała miejsce uroczystość podczas której żegnano odchodzące ze szkoły roczniki. Uczniów kończących naukę w szkole żegnali nauczyciele i wychowawcy. Tych którzy szczególnie się wyróżnili nagrodzono dyplomami i pamiątkowymi książkami.
– To zawsze smutne wydarzenie dla wychowawcy, kiedy musi żegnać swoich podopiecznych – mówi Bogusława Król -Olechowska, która przez trzy lata opiekował się klasą III c. Przez te lata ogromnie zżyłam się z moimi uczniami i żal mi ich żegnać. Zdaję sobie sprawę, że to taka naturalna kolej rzeczy. Jakiś etap w ich i moim życiu kończy się a oni musza iść dalej w świat i realizować swoje pasje i marzenia.
II LO w Dębicy to najmłodsza placówka kształcąca na poziomie średnim w regionie dębickim. Przez kilka lat swojego istnienia wyrobiła sobie bardzo dobrą markę. Zdawalność matur sięga tu prawie 100 %.
Od początku istnienia szkoły stawialiśmy na jakość kształcenia i tworzenie jak najbardziej przyjaznej uczniowi atmosfery do zdobywania wiedzy – mówi Marta Czekaj, dyrektor II LO. Myślę, że to nam się udało i liczne grono naszych uczniów, którzy zdobywają wiedzę w naszej szkole o tym świadczy najlepiej. Również osiągnięcia naszych podopiecznych to powód do naszego zadowolenia. Mamy wspaniałą młodzież i świetną kadrę nauczycieli, która często jest nie tylko osobą przekazującą wiedzę, ale w pewnym sensie przewodnikiem w życiu w tych niełatwych czasach.

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.