Previous
Next
Previous
Next

Jechał pijany pomimo sądowego zakazu

Policjanci z posterunku w Czarnej zatrzymali wczoraj pijanego kierowcę. Alkomat wykazał 2,2 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna odpowie też za prowadzenie samochodu pomimo sądowego zakazu.
W czwartek około 15.30 podczas patrolu miejscowości Róża, policjanci zatrzymali do kontroli kierującego oplem astra. Kierowcą pojazdu był 35-letni mieszkaniec Róży. Podczas przeprowadzonej kontroli funkcjonariusze ustalili, że kierowca posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2016 roku. Badanie alkomatem wykazało u mężczyzny 2,2 promila alkoholu w jego organizmie.
Samochód policjanci przekazali wskazanej przez zatrzymanego trzeźwej osobie. Za niestosowanie się do orzeczonego przez sąd zakazu mieszkańcowi Róży grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.
Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Czarnej.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.