Previous
Next
Previous
Next

Kasia Godzisz w Restaturacji Ambrozja !

Wokalistka poruszająca się w stylistyce R&B, swoimi umiejętnościami wokalnymi zachwyciła niejednego artystę, współpracując m.in. z takim jazzmanami jak John’C Marshall i Gregory Gainer. Na co dzień związana z Krakowskim Instytutem Sztuki Wokalnej oraz Międzynarodowym Stowarzyszeniem Sztuki Wokalnej Natural Voice Perfection, jako pedagog współpracuje z wybitnymi artystami-gwiazdami polskiej sceny muzycznej , jej podopiecznych można było także zobaczyć w programach na żywo jak The Voice of Poland. Dynamit muzyczny wśród najlepszych polskich pedagogów wokalu o czym przekonamy się już 10 kwietnia.Zapraszamy na występ KASI GODZISZ !

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.