Previous
Next
Previous
Next

Mieszkańcy Dębicy kradli rowery w Rzeszowie

rowery13 zarzutów kradzieży rowerów na terenie Rzeszowa usłyszał zatrzymany przez policjantów mieszkaniec Dębicy. Jak ustalili policjanci, w ciągu kilku dni, razem z innym mężczyzną skradł kilkanaście rowerów. Policjanci odzyskali 11 jednośladów, z których część już zwrócono właścicielom.
Do zatrzymania podejrzanego doszło we wtorek. Uwagę policjantów zwrócili dwaj mężczyźni, którzy autobusem przewozili rowery. Mężczyźni wysiedli przy ulicy Cieplińskiego, tam czekali już na nich policjanci. Na widok funkcjonariuszy zaczęli uciekać, odjeżdżając na rowerach w kierunku dworca. Po chwili policjanci zatrzymali jednego z nich.   Okazał się nim 26-letni mieszkaniec Dębicy. Mężczyzna tłumaczył się, że niezabezpieczony rower znalazł  koło hipermarketu i pożyczył go, aby dojechać do dworca. Policjanci nie dali wiary tym tłumaczeniom i 26-latek trafił do policyjnego aresztu.  Ustalenia prowadzących postępowanie funkcjonariuszy potwierdziły te podejrzenia. Zatrzymany, wspólnie z drugim mężczyzną od soboty do poniedziałku skradł w  Rzeszowie w rejonie Nowego Miasta i ulicy Akademickiej kilkanaście rowerów. Skradzione jednoślady ukrywali, a następnie wywozili do Dębicy. Policjanci odzyskali 10 ukrytych na terenie Rzeszowa rowerów. Kolejny odnaleźli policjanci z Dębicy.  Na podstawie zebranego materiału dowodowego, funkcjonariusze przedstawili zatrzymanemu 13 zarzutów kradzieży. Policjanci zatrzymali również drugiego poszukiwanego mężczyznę. Już usłyszał zarzuty. Odzyskane jednoślady policjanci już zwrócili właścicielom.
źródło. Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.