Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nie wypalaj traw – inicjatywa lokalna w Nagawczynie

DSCN4853W ramach lokalnej inicjatywy „Razem dla Nagawczyny” 13 kwietnia 2015 r. w Zespole Szkół w Nagawczynie zrealizowano projekt, pt. „Nie wypalaj traw” przygotowany przez Ochotniczą Straż Pożarną z Nagawczyny. 
Projekt miał na celu uświadomić młodym ludziom:
-jak niebezpieczne jest wypalanie traw
-jak należy się zachować widząc ogień
-dlaczego nie wolno wypalać traw
-jakie są konsekwencje podpaleń
Młodzi strażacy pokazali również dzieciom sprzęt gaśniczy i odzież ochronną używaną przez strażaków w akcjach ratunkowych i gaśniczych.
Spotkanie okazało się wspaniałym szkolnym wydarzeniem, które wywarło duże wrażenie na uczestnikach.
Na zakończenie projektu rozdane zostały informacyjne ulotki „NIE WYPALAJ TRAW”.
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.