Previous
Next
Previous
Next

Bartek ma już pieniądze na „6 dawek życia” – materiał RDN Małopolska

RDNmlpskaJeszcze miesiąc temu wydawało sie, to mało prawdopodobne, ale udało się. 24-letni Bartłomiej Hebda z Dębicy zebrał ponad 300 tys. złotych. Dzięki dębickim firmom i ludziom dobrego serca mogę sfinansować sześć dawek kosztownego leku i poddać się kuracji mówi nie kryjąc wzruszenia Bartek Hebda.
Ja do końca jeszcze nie wierze, że w tak krótkim czasie udało się zebrać tą ogromną kwotę. Bardzo dziękuje wszystkim darczyńcom w swoim imieniu i mojej rodziny. Jestem juz po dwóch dawkach leku. Przede mną badania i kolejne dawki. Chłopak od 3 lat choruje na Chłoniaka Hodgkina, czyli chorobę węzłów chłonnych. Jest już po dwóch nieudanych autologicznych przeszczepach komórek, po których pojawiły się uszkodzenia kości udowej oraz bóle kręgosłupa. Infekcja płuc doprowadziła do wycięcia prawego płata płucnego. Jak dodaje Bartek kuracja to tylko kolejny krok w walce o zdrowie. Później czeka go przeszczep od dawcy rodzinnego czyli siostry 24-latka i długa rehabilitacja.
całość materiału można znaleźć tutaj
http://www.rdn.pl/index.php/wiadomosci/debica/10970-bartek-ma-juz-pieniadze-na-6-dawek-zycia

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.