Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Niezapomniany koncert Kasi Godzisz w Restauracji Ambrozja

W ubiegły piątek w Restauracji Ambrozja odbył się niezwykle nastrojowy koncert Kasi Godzisz. Wokalistka poruszająca się w stylistyce R&B, swoimi umiejętnościami wokalnymi zachwyciła licznie przybyłych gości, którzy wysłuchali ze wzruszeniem ponad 2 godzinny koncert solistki, obdarzonej niezwykle pięknym głosem. Restauracja Ambrozja to wyjątkowe miejsce, gdzie można nie tylko smacznie zjeść, ale  także  rozwijać się kulturalnie. Wernisaże, nastrojowe koncerty już na dobre wpisały się w stały cykl imprez organizowanych w Ambrozji. Z pewnością  więc na kolejny tak niezapomniany wieczór nie będziemy długo czekać…
 
 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.